Jaunumi
Mājas > Jaunumi > Saturs
Paziņojums: pasta pakalpojums ir zemāks par jaunināšanu, noklikšķiniet, lai uzzinātu vairāk.
- Dec 27, 2017 -

Cienījamie klienti!

Sakarā ar neseno jaunināšanu uz mūsu pasta pakalpojumu sniedzēju "chinasepta .com" turpināsies apmēram 20 dienas no 2018. gada 1. janvāra, tas ietekmēs mūsu saņemto un sūtīto pastu.

Tāpēc, lai sazinātos ar jums, mēs izmantosim citu pasta pakalpojumu sniedzēju "alwsci.com", mūsu visi pārdošanas gadījumi attiecīgi informēs šo informāciju.


Ja jūs jau sazināties ar mums ar " alwsci.com ", lūdzu, ignorējiet paziņojumu.

Lai izvairītos no neērtībām, ja jums ir kādi jautājumi vai pasūtījumi, lūdzu, sazinieties ar pārdevumiem tieši:

Jennifer: jennifer@alwsci.com
Cici: cici@alwsci.com
Rumer: rumer@alwsci.com
Juder: juder @ alwsci. com
Rita: rita@alwsci.com
Emma: emma@alwsci.com
Jack: jack@alwsci.com
Diana: anne@alwsci.com
Cien: amy@alwsci.com
Donna: donna@alwsci.com
Daisy: daisy@alwsci.com
Jenny: jenny@alwsci.com
Marka: mark@alwsci.com
Maijs: may@alwsci.com
Jason: jason@alwsci.com

Atvainojamies par sagādātajām neērtībām, drīzumā tiks atkopts oriģinālais pasts.
Paldies visiem jūs vienmēr mūs atbalsta.

ALWSCI komanda.